آیا فست فودها درآمد میلیونی دارند؟

آیا فست فودها درآمد میلیونی دارند؟

آیا فست فودها درآمد میلیونی دارند؟

خیلی از افراد زمانی که از جلوی درب فست فودها می گذرند، یا زمانی که یک غذا می خرند به اولین چیزی که فکر می کنند، درآمد میلیونی فست فودهاست. آیا فست فودها درآمد میلیونی دارند؟ در این مطلب قصد داریم به موضوع درآمد فست فودها بپردازیم.

درآمد در فست فودها حاصل تفریق فروش از هزینه هاست. عدد فروش را به راحتی می توان به دست آورد. امروزه با رشد و توسعه سیستم های حسابداری همچون سپیدز ، سپند ، آریا و … به راحتی می توان فروش را لحظه به لحظه کنترل نمود. ولی در مورد لیست هزینه ها کار پیچیده تر است. زیرا برخی از هزینه ها در زمان بلندتری سررسیدشان می رسد. به همین دلیل محاسبه هزینه ها دشوار هست.

فست فودهایی درآمد میلیونی دارند که از فروش بالایی برخوردار بوده و توان کنترل هزینه ها را دارند. البته برای رسیدن به فروش بالا شما باید برنامه داشته باشید، برای رسیدن به فروش بالا شما باید حرفه ای باشید.

آیا فست فودها درآمد میلیونی دارند؟

تعداد بسیار زیادی فست فود در سطح شهر راه اندازی می شود که حداقل پنجاه درصد از آنها موفق نیستند. اگر شما فست فودهای شلوغ را در خیابان می بینید باید فست فودهای خلوت را نیز ببینید، هر پسنل یعنی روزانه صد هزارتومان هزینه، هزینه اجاره و قبوض هزینه های بالایی هستند.

گاها برخی از افراد با استخدام آشپزهای رستوران های معروف و پرداخت هزینه های نامتعارف به آنها قصد دارند پا روی شانه های آن رستوران های مطرح گذاشته و رشد نمایند. ولی قافل از اینکه در صنعت فست فود موفقیت تک عاملی نیست. اگر تک عاملی بود که مساله ساده می شد و خیلی از افراد فست فودهایی را راه اندازی می کردند که موفق باشند.

راه اندازی فست فود

بله تعدادی از فست فودها درآمد میلیونی دارند و برخی از فست فودها روی نقطه سر به سر هستند و برخی دیگر در ضرر. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به گروه iranhfc  مراجعه نمایید.