اعطای نمایندگی فست فودهای زنجیره ای رونفیله

خدمات گروه فوق تخصصی تجهیز و راه اندازی رستوران IranHFC در بخش تبلیغات و برندسازی رستوران شامل:

 • برندسازی (برندینگ) رستوران
 • فروش برندهای معتبر رستوران
 • واگذاری امتیاز رستورانهای زنجیره ای
 • مشاوره و سیاست گذاری تبلیغات و فروش

اعطای نمایندگی فست فودهای زنجیره ای رونفیله

اعطای نمایندگی فست فودهای زنجیره ای رونفیله با شرایط ویژه و نرخ بازگشت سریع سرمایه به سبک توربو در جهت توسعه صنعت غذای سالم در دو مدل اکسپرس و کلاسیک با اتکا به دانش فنی روز دنیا و متخصصین داخلی منطبق با بالاترین استانداردهای کیفی و اقتصادی امکان سرمایه گذاری برای فعالین اقتصادی را در شرایطی بدون ریسک و با جذابیت های منحصر به فرد فراهم نموده است.منو این مجموعه در اکسپرس شامل سوخاری، پیش غذا، نوشیدنی و منو مجموعه در کلاسیک شامل: پیتزا، ساندویچ، برگر، سوخاری، پیش غذا، نوشیدنی میباشد. از مزایای برند رونفیله می توان به موارد زیر اشاره نموده:

 • دانش فنی بالای مدیریتی با تخصص های گوناگون.
 • داشتن داکیومنت های جامع و کامل همانند برندهای معتبر دنیا همچون مک دونالد، kfc، پیتزا هات.
 • حمایت و پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته.
 • مزیت رقابتی مجموعه.
 • تجربه ارزنده و منحصر به فرد گروه IRANHFC.
 • شرایط سهل و آسان برای نمایندگی ها.

با سرمایه گذاری در برند رونفیله و تهیه امتیاز نمایندگی آن، شما می توانید صاحب یک کسب و کار پر رونق شوید.

مزایای رقابتی فست فودهای زنجیره ای رونفیله

تبلیغات برند فست فود زنجیره ای رونفیله

از آنجایی که هزینه های تبلیغاتی برای هر کسب و کاری بالا میباشد گروه iranhfc برای توسعه برندینگ رونفیله برنامه های مدون تبلیغاتی را در فضای مجازی و به صورت تبلیغات در فضای بیرونی در نظر گرفته که با توجه به این شرایط نمایندگی های برند رونفیله از انجام هزینه های بالای تبلیغاتی معاف هستند .

پشتیبانی رایگان تلفنی از برند فست فود زنجیره ای رونفیله:

گروه IRANHFC با سالها تجربه در زمینه راه اندازی فست فود و رستوران و کافی شاپ و ارایه مشاوره به بسیاری از فعالان در این کسب کارها این بار با تجربه کسب شده در طی سالیان متمادی فعالیت ، اقدام به رصد نمایندگان برند رونفیله مینماید و با ارایه مشاوره رایگان تلفنی به نمایندگان رونفیله در جهت موفقیت در کسب و کارشان بدون هیچ گونه هزینه ای آنها را یاری میکند .

خدمات رایگان برند فست فود زنجیره ای رونفیله:

مطالعات مقدماتی، تهیه بیزینس پلن ، طراحی گرافیکی و ۳D یک از خدماتی است که گروه IRANHFC با صرف هزینه حدود ۲۰ میلیون تومان در بخش راه اندازی فست فود برای رستورانها و فست فودها انجام میدهد . اما این بار برای برند رونفیله و نمایندگان این برند با قدرت بیشتر و فنی تر به صورت رایگان این خدمات را ارایه مینماید.

انجام صفر تا صد اخر نمایندگی برند فست فود زنجیره ای رونفیله:

یک دیگر از مزایای داشتن نمایندگی برند رونفیله انجام پروژه از ابتدا تا انتها توسط IRANHFC میباشد و یا به زبان ساده تر کلید محل مورد نظر خود را تحویل میدهید و پروژه را نهایی و آماده به شروع کار تحویل خواهید گرفت . گروه IRANHFC از صفر تا صد پروژه را برای شما انجام خواهد داد و در نهایت فقط شما شروع به فروش و فعالیت خواهید کرد.

شعبه دوم فست فود زنجیره ای رونفیله رایگان:

برند رونفیله با صرف هزینه حدود ۳۰ میلیون تومان اقدام به اعطای نمایندگی میکند اما برای نمایندگان خود مزیتی را قائل شده است به این صورت که یک شعبه را به صورت رایگان به نمایندگان خود خواهد داد و آنها میتوانند نمایندگی دوم را به هر کسی که خواستند بفروشند و یا اینکه خود اقدام به راه اندازی آن کنند . ) تنها برای ده نمایندگی اول )

اعطای سود معرفی برند فست فود زنجیره ای رونفیله:

نمایندگان برند رونفیله بعد از شعبه دوم که به صورت رایگان حق اعطای نمایندگی به آنها داده میشود میتوانند با معرفی اشخاص حقیقی و حقوقی برای اعطای نمایندگی های دیگر تا ۵۰ درصد سود برند را از آن خود کنند . به عبارتی به ازای معرفی و اعطای نمایندگی های دیگر ۱۵ میلیون تومان کسب کنند .

برند ثبت شده تک برگ فست فود زنجیره ای رونفیله:

کمتر برندی است که دارای سند تکبرگ ثبت برند باشد اما برند رونفیله دارای سند تک برگ میباشد این نشانه عزم قوی گروه IRANHFC برای توسعه این برند و ارایه خدمات مطلوب میباشد.

IRANHFC خود شعبه ای نمیزند!

اکثر برندهای زنجیره ای در ابتدا خود شعبه ای را راه اندازی کرده و بعد از مدتی اقدام به اعطای نمایندگی میکنند . اما تیم تحقیق و توسعه گروه IRANHFC با توجه به تحقیقاتی که انجام داده معایب این کار را بررسی نموده و متوجه این موضوع گردیده است که اکثر قریب به اتفاق این برندها تمرکز فعالیت و ارایه خدمات خوب به مشتریان را تنها در شعبه مرکزی خود انجام میدهند و در اصل در حق شعب دیگر اجحاف میشود . با توجه به این مسئله گروه IRANHFC اقدام به راه اندازی هیچگونه شعبه ای نمیکند و تنها به ارایه خدمات مشاوره ای و رصد شعب خود در جهت ارایه خدمات بهتر به مشتریان پیشرفت و بالا بردن کیفیت میکند تا اجحافی هم در حق هیچ یک از شعب نشود .

خلاصه مزایا برند فست فود زنجیره ای رونفیله:

 • بدون هیچگونه هزینه تبلیغاتی شروع کنید IRANHFC جای شما تبلیغ میکند .
 • توسط یک تیم مجرب و با تجربه راه اندازی فست فود، پشتیبانی میشوید.
 • قدمهای ابتدایی مهمترین بخش موفقیت در کسب و کار شماست. رایگان این تجربیات را در اختیار داشته باشید .
 • صفر تا صد پروژه را بدون هیچ دردسری برای شما انجام میدهند.
 • یک نمایندگی دیگر بدون پرداخت حق امتیاز بزنید و یا امتیاز یک نمایندگی را برای خود بفروشید .
 • در اعطای نمایندگی تا ابد ۵۰% با IRANHFC شریک باشید .
 • دارای نمایندگی برندی هستید که سند تک برگ دارد .
 • تمامی شعب یکسان هستند و اجحافی در حق هیچ یک از شعب نمیشود چون IRANHFC خود شعبه نمیزند.

برندسازی و واگذاری امتیاز فست فودهای زنجیره ای