انتظار رشد فست فودهای بسیار موفق در شهرستانها

یکی از دلایل بسیار مهمی که مانع از رشد فست فودهای موفق ،با کیفیت بالا در شهرستانها گشته است  محدودیت در بحث سرمایه گذاری اولیه است.

معمولا تاثیر سرمایه گذاری محدود بر بازدهی آن، چندان مورد توجه قرار نمیگیرد. این در حالیست که کمبود سرمایه اثر مستقیمی روی دکوراسیون،تجهیزات،راه اندازی و مواد مصرفی دارد.با توجه به شرایط اقتصادی موجود وتوجه سرمایه گذاران قوی تر به بخش خدمات با وجود جذابیتهای خاص آن، احتمالا در آینده نزدیک  باید شاهد سرمایه گذاری های مناسب در این بخش باشیم. همچنین افزایش ساعات کاری و به تبع آن کمبود وقت، حتی در شهرستانها، نشان از استقبال روز افزون از غذاهای آماده دارد. از این روست که سرمایه گذاری در این بخش نوید بازدهی چشمگیری را میدهد.

انتظار رشد فست فودهای بسیار موفق در شهرستانها

البته شاهد دیگر این مهم در شهرستانها نسبت به تهران کمبود مکان های تفریحی به نسبت می باشد، مهاجرت مردم پایتخت به شهرستان ها که غالبا برای تحصیل صورت می گیرد و  افزایش درآمد عموم مردم در شهرستانها به تبع سیاست های اتخاذ شده توسط دولت که صنعت غذا ،به خصوص فست فود را از کالای لوکس به کالای معمولی تبدیل نموده است انتظار دو موج:

  • ازدیاد فست فودها
  • تولد فست فود های موفق با درآمد های بسیار بالا

مهندس عباس حسینی

را شاهد خواهیم بود. گروه IRANHFC (گروه تخصصی راه اندازی فست فود و کافی شاپ ) پیشرو و نوآور در صنعت غذا و راه اندازی فست فودهای حرفه ای در سرتاسر کشور