اهداف زیرکانه در راه اندازی فست فود؟

در شروع هر کاری هدفی نهفته است. اصولا انسانها به صورت عقلایی عمل می کنند و به دنبال اهدافی می روند که برای آنها منفعتی داشته باشد. انسانهای موفق کسانی هستند که اهداف موثر تری را نشانه گرفته و به آن رسیده اند.

اهداف زیرکانه در راه اندازی فست فود؟

اگر شما قصد راه اندازی فست فود را داشته باشید می توانید یک یا چند عدد از این اهداف را انتخاب نمایید.

  • رسیدن به سود روزانه؟
  • تبدیل شدن به یک برند زنجیره ای فست فود؟
  • فست فود را به عنوان آینده شغلی خود انتخاب نموده ای؟
  • می خواهید یک مکانی را برای گذراندن وقت فراقت داشته باشید؟
  • می خواهید فست فود را راه اندازی نمایید و سپس آن را به فرد دیگری با سود بالاتر واگذار کنید؟
  • عاشق آشپزی هستید و می خواهید آشپزی کنید؟
  • می خواهید کارآفرینی کنید و گروهی از افراد به فعالیت بپردازند؟

از نظر ما تنها هدفی که قابل بررسی است هدف انتفاعی در راه اندازی فست فود می باشد. زیرا اگر شما عاشق آشپزی باشید و بخواهید غذاهای متنوعی را تولید کنید، جای مناسبی را انتخاب نکرده اید. گاها مشاهده می شود که برخی از افراد می گویند ما عاشق آشپزی هستیم و ده سال هست که یک تیپ همبرگر را تولید می کنیم. قطعا این کار با ماهیت علاقه مندی متفاوت است.

اهداف زیرکانه در راه اندازی فست فود؟
اهداف زیرکانه در راه اندازی فست فود؟

به طور کلی اگر شما اهداف انتفاعی زود بازده را می خواهید بهترین کار راه اندازی فست فود و کسب سود روزانه می باشد. زیرا شما اگر مدیریت هزینه را به صورت اصولی پیاده کنید، به سرعت می توانید به سود آوری برسید.

ولی اگر به دنبال سود کلان می باشید، باید به دنبال برند سازی و ساخت برند باشید. زیرا سود اصلی در برند سازی نهفته است. اگر شما می خواهید برند بسازید باید بسیار حساس و دقیق باشید و با مفاهیم اصلی برند آشنا باشید.

عباس حسینی

گاها برخی از شرکت ها با هزینه کرد بالا به سرعت این مسیر را طی می کنند و به مقصود می رسند. ولی شما نیز می توانید با استفاده از خدمات مشاوران خبره و تحصیل کرده به این مهم دست یابید.