اهمیت گارانتی در تجهیزات فست فود

از آنجایی که تجهیزات فست فود از ساختار پیچیده ای برخوردار هستند، لذا اهمیت گارانتی در تجهیزات فست فود بسیار مهم و پر اهمیت می گردد.

گروه IRANHFC با توجه به واردات مستقیم کالا از کشورهای مبدا و واردات اجباری ۵% لوازم یدکی از تجهیزات مربوطه و کارخانه مجهز خود توانایی ارائه خدمات حرفه ای در حوزه تعمیر و نگهداری ماشین آلات را دارد.

شایان ذکر است برخی از نمایندگی های گروه IRANHFC  در سطح شهر اقدام به فروش تجهیزات فست فود بدون گارانتی می نمایند که این عمل باعث کاهش هزینه های مشتری در هنگام خرید می گردد، ولی امکان مخاطرات بعدی برای مشتریان وجود دارد.

گارانتی مجموعه خدماتی است  که یک شرکت عرضه‌کننده به خریدار محصول خود می‌دهد و این خدمات تضمین‌کننده کیفیت و مشتری‌مداری آن شرکت است. گروه IRANHFC  با ارائه خدمات حرفه ای در کنار گارانتی رسمی به مشتریان خود خدمات بی نظیری ارائه می کند.

شرایط انعقاد توافقنامه ارائه خدمات گارانتی و وارانتی گروه IRANHFC

اهمیت گارانتی در تجهیزات فست فود
اهمیت گارانتی در تجهیزات فست فود

تعاریف :

نمایندگی رسمی در ایران :

شخصیتی حقوقی است که دارای قرارداد رسمی با گروه IRANHFC بوده و حسب گواهی فعالیت صادره توسط مرکز اصناف و بازرگانان به عنوان نماینده رسمی گروه IRANHFC در کشور جمهوری اسلامی ایران شناخته می شود.

 

خدمات گارانتی :

عبارت است از تضمین کیفیت قطعات تجهیزات فست فود IRANHFC  توسط ” سازنده ” به گونه ای که قطعات معیوب و دارای کارکرد نا مناسب به صورت  رایگان تعویض می گردد .

                                    

دستورالعمل های کارخانه سازنده :

منظور از دستورالعمل های کارخانه سازنده که وارد کننده بایستی آنها را رعایت نماید اصول و ضوابطی است که از مرحله ساخت تا تحویل جاری است و تخطی از آن موحب لغو تعهد سازنده می شود.

اهمیت گارانتی در تجهیزات فست فود
اهمیت گارانتی در تجهیزات فست فود

خدمات گارانتی گروه IRANHFC  دارای شرایط زیر می باشد:

  • تمامی تجهیزات باید توسط گروه IRANHFC  نصب و راه اندازی گردد. در غیر این صورت کالا از گارانتی خارج می گردد.
  • تمامی تجهیزات در صورت پیش آمدن عیوب باید توسط تعمیر کاران گروه IRANHFC  تعمیر گردد.
  • قطعات تجهیزات فقط در صورت گرفتن داغی ارسال می گردد، در غیر این صورت کالا به دریافت هزینه ارائه خواهد گردید.
  • مشتریان باید دارای کارت گارانتی معتبر از گروه iranhfc  باشند.
  • کارت گارانتی باید دارای مهر و امضا باشد.