بهترین زمان برای راه اندازی فست فود و کافی شاپ

یکی از اصول بسیار مهمی که در مدیریت سرمایه گذاری باید رعایت گردد،زمان ورود به بازار است.البته این مهم در مورد صنعت فست فود و کافی شاپ نیز صدق می کند زیرا نمودار رشد  فروش در فست فود ها  تاثیرپذیر از فصل می باشد.

البته این روند شاید نه به صورت ۱۰۰% ولی با درصد قابل توجه ای برای فست فودها یا کافی شاپ ها اتفاق می افتد.با توجه به این که درصد بالایی از فست فودها یا کافی شاپ ها در مغازه های اجاره ای دایر می شوند زمان ورود به بازار از اهمیت دو چندانی برخوردار می شود.

iranhfc
راه اندازی فست فود IRANHFC عباس حسینی

با مطالعات صورت گرفته توسط کارشناسان گروه iranhfc (گروه راه اندازی فست فود و کافی شاپ) و تحقیقات میدانی فراوان فصول پاییز و زمستان را دارای نکات بسیار برجسته ای برای شروع این کسب و کار دانست. با توجه به اینکه پیک کاری اغلب فست فود ها در تابستان می باشد، بهتر است که شما مدتی قبل تر به سیستم جامع و کامل خود با گرفتن تمامی باگ های موجود برسید. لذا به همین دلیل پیشنهاد می گردد که فست فود یا رستوران خود را در ماه های سرد سال افتتاح نمایید. اما در برخی از موارد برخی از فست فودها با تکیه بر دانش فنی بالا و بکار گیری خبرگان این مهم اقدام به ورود به این بازار می نمایند که در این حالت تاثیر تفاوت فصول بسیار کمتر می گردد.

iranhfc
راه اندازی فست فود IRANHFC عباس حسینی

به صورت کلی با توجه به ماهیت دشوار و سخت این کسب و کار پیشنهاد می شود در کنار فصول زمانی وارد این کسب و کار شوید که دغدغه های کمتری پیرامون شما وجود دارد. زیرا این مشکلات انرژی شما را برای احداث یک برند قدرتمند می گیرد، و شما با ظرفیت پایینتری مجبور به فعالیت خواهید بود.

اصولا کارشناسان گروه iranhfc (گروه راه اندازی فست فود و کافی شاپ) با در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی دقیق و کارامد که نتیجه تحقیقات میدانی و تجربه ای با ارزش و انحصاری گروه می باشد،باعث موفقیت در تمامی پروژه های اجرا شده توسط این گروه می باشد.

تهیه شده توسط گروه iranhfc