تبلیغ رستوران با پیامک

اگر شما صاحب یک رستوران هستید در این رقابت بسیار تنگاتنگ باید اطمینان داشته باشید که در صدر جدول انتخاب مشتریان هستید.

در صنعت رستوران داری، وقت هایی در روز وجود دارد که مشتریان بسیار کم می شوند در این زمان ها شما قادر هستید در رابطه با بازاریابی پیامکی خود تصمیم گیری نمایید. ممکن است بازاریابی پیامکی آخرین انتخاب شما باشد اما باید به شما بگوییم که استفاده از این روش می تواند در هزینه و وقت شما صرفه جویی کند و در ساعاتی که کمتر مشتری به شما مراجعه می کند میزهای خالیتان را پر کند.

تبلیغ رستوران با پیامک

پر کردن میزهای خالی

با وجود آنکه شما ممکن است در بیشتر مواقع رستوران شلوغی داشته باشید، اما برای همه پیش می آید که روزهایی در تجارت خود سرشان خلوت تر باشد. احتمالاً یک شب شنبه در فصل زمستان افراد زیادی تمایل ندارند که برای شام به رستوران مراجعه کنند، ام شما باید برای آن ها دلیلی ارائه کنید که این تمایل در آنان به وجود آید.

” آنای عزیز سلام! این هفته برای هر میز دو نفره نوشیدنی مخصوص ما به صورت مجانی سرو می شود، برای رزرو میز با شماره …. تماس بگیرید”

صرفه جویی در زمان و هزینهبا توجه به هزینه های کم ارسال پیامک های گروهی، شما می توانید به شدت در مسائل مالی خود صرفه جویی نمایید. بر خلاف تبلیغات چاپی پرهزینه، شما می توانید تبلیغات پیامکی خودرا به سرعت و طی چند دقیقه به دست کلیه مخاطبین خود برسانید.

همچنین اگر سر شما آنقدر شلوغ می شود که کمتر می توانید به بازاریابی خود برسید نگران نباشید، در بازاریابی پیامکی شما قادر هستید پیامک های گروهی خود را زمانبندی کنید که در وقت مناسبی ارسال شوند.

افزایش ثبت نام در لیست

شما می توانید کلمه کلیدیتان را در منوی رستوران، پوستر ها و هزاران مکان دیگر ذکر کنید تا مشتریان شما بتوانند با ارسال آن به کد کوتاه در سامانه پیامکی شما ثبت نام کنند. این امر می تواند باعث شود تا لیست پیامکی شما با سرعت بیشتری افزایش پیدا کند.

به مشتریان دائمی خود جایزه دهید

سعی کنید برای مشتریان خود که به صورت منظم به شما مراجعه می کنند اس ام اس ارسال کنید و برای قدر دانی از آنان تخفیف ها و پیشنهادهای ویژه ای ارائه دهید.

این امر نه تنها باعث می شود که افراد بیشتر به شما مراجعه کنند، بلکه دیگران را نیز تشویق می کنند که برای دریافت این گونه پیشنهادها همیشه شما را انتخاب کنند.

مهندس عباس حسینی

با استفاده از پیامک رزرو انجام دهید و یا رزروها را تائید نماید

بسیار از رستوران ها رزرو خود را به صورت آنلاین یا تلفنی انجام می دهند. اما ارسال پیامک زمان بسیار کمتری را نیاز دارد و اینترنت هم لازم ندارد. هچنین می توانید از پاسخ گویی اتوماتیک پیامک های گروهی نیز بهره ببرید و رزرو مشتری خود را به راحتی تائید نمایید.