جذب مشتری جدید در فست فود

جذب مشتری جدید در فست فود

جذب مشتری جدید در فست فود

هر کسب و کار در یک زمان مشخص متولد می شود، رشد می کند ، به بلوغ می رسد و در انتها میمرد. فست فودها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. از مثال های بارزی که می توان در این حوزه نام برد فست فود های زنجیره ای بوف، فست فود های زنجیره ای پدر خوب و صدها فست فود دیگر در کشور عزیزمان ایران می باشد.

در این مطلب قصد داریم به اقدامات عملی که می توانند نمودار plc  ما را تغییر دهند و افول فست فود ما را به تاخیر بیندازند بپردازیم.

باید بپذیریم که مشتریان نقشی کلیدی در نمودار plc  بازی می کنند، این مشتریان هستند که با توجه خود به ما باعث رشد ما می شوند . و ما به بلوغ می رسیم و بلعکس در صورت عدم توجه و خرید آنها مرگ به سراغ فست فود و برند ما می آید. اگر بپذیریم که مشتریان، در حقیقت انتخاب و نگرش مشتریان نسبت به ما بازیگر اصلی این بازی است می توانیم برای جذب آنها و در حقیقت جذب مشتریان جدید برای فست فودمان قدمهای زیر را برداریم.

راه اندازی فست فود

روش های جذب مشتری جدید در فست فود

برنامه ریزی : شما با برنامه ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت می توانید جریان جذب مشتری جدید را همواره داشته باشید. باید بپذیریم که ریزش مشتریان در کسب و کار فست فود و رستوران امری بسیار بدیهی و اجتناب ناپذیر است. تنها کاری که ما می توانیم در این حوزه انجام دهیم کاهش نرخ رشد ریزش مشتریان و جذب مشتریان جدید بیشتر است. هر چقدر این برآیند به نفع جذب مشتریان جدید برای فست فود ما باشد ما موفق تر هستیم.

شما برای جذب مشتریان جدید می بایست اقداماتی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت داشته باشید. که هر یک از این برنامه ها و اقدامات لازم و ضروری است. به طور مثال برای داشتن مشتریان در در برنامه های بلند مدت باید سراغ افزایش کیفیت رقابتی و خدمات منحصر به فرد و توجه بیش از حد به بخشی از بازار را داشته باشید. در برنامه های میان مدت شما می توانید سیستم اشتراک گیری را فعال نموده و در برنامه های کوتاه مدت تبلیغات می تواند اثر بخش ترین اقدام باشد.

راه اندازی فست فود

 

تغییر دکوراسیون: انسان عاشق تنوع و زیبایی است. مشتریان از یک مکان حتی با دکور بسیار زیبا خسته می شوند. بنابرین شما به عنوان مالک کسب و کار ممکن است روزی یک فست فود بسیار زیبا را راه اندازی نموده باشید، ولی بعد از گذشت زمان و تغییر سلایق مشتریان و گاها خسته شدن آنها از دکور شما، می بایست به نحوی این مشکل را بر طرف کنید. در اینجا هدف ما توضیح در مورد چگونگی این تغییر نیست بلکه گوشزد کردن اهمیت آن است.

راه اندازی فست فود

 

تغییر و ارتقا منو: منو یکی از مهمترین فاکتورها در جذب مشتریان جدید برای فست فود ها می باشد. گاها برخی از فست فود ها سالیان سال به استفاده از یک منو تکراری بدون کوچکترین تغییری می پردازند. شما برای جذب مشتریان جدید باید همگام با ذائقه همیشه در حال تغییر مشتریانتان باشید. و این نکته را هرگز نباید فراموش کنید که ما برای خودمان فست فود راه اندازی نمینماییم ، بلکه هر فست فود برای مشتریان راه اندازی می شود. این مشتریان فقط برای صرف غذا پیش شما نمی آیند بلکه آنها همیشه در حال رصد کردن بازار غذا هستند. بهتر است برای موفق شدن شما نیز بازار غذا را رصد کنید و تغییرات مثبتی که در بازار فست فود اتفاق می افتد استفاده نمایید و منوی خود را قدرتمند تر از سابق کنید.

خلاقیت: خلاقیت مهمترین فاکتور در راه جذب مشتریان جدید است. این خلاقیت است که خوش فکر ها را از تنبلها در فست فود جدا نموده است. همیشه به فکر راهکارهای خلاقانه در فست فود خود باشید.

iranhfc

 

گروه iranhfc  با ارئه خدمات منحصر به فرد می تواند روند نمودار plc  شما را رشد داده و باعث مثبت شدن جریان مشتری های شما بشود.