خلاقیت در فست فود

یکی از راه های جلب مشتریان و وفادار کردن آن ها به فست فود و رستوران یا هر مجموعه غذایی ایده های خلاقانه پایان ناپذیر است. در بازارهای رقابتی و پر سود همچون بازار فست فود اگر شما به دنبال نیازهای بازار نباشید بازار با شما نامهربان خواهد بود.

از آنجا که معمولا فست فودها به سختی می توانند دکوراسیون خود را تغییر دهند یا منوی خود را عوض کنند، تنوع در خدمات و ابتکار می تواند کمک کننده و کاتالیزوری در جهت جذب مشتریان باشد.

گاها مشاهده می شود برخی از فست فود ها که به تازگی راه اندازی شده اند اقدام به دادن WELCOME DRINK می نمایند. این مهم باعث می شود مشتری در زمان ورود به فست فود  یا رستوران احساس خوبی داشته باشد. یکی دیگر از روش های که می تواند مورد استفاده قرار گیرد دادن بستنی رایگان می باشد. در مورد گیفت هایی که به مشتریان داده می شود باید چند نکته را در نظر گرفت:

ابتدا به ساکن قیمت تمام شده پایینی داشته باشد: شما نمی توانید به عنوان خوشامد گویی یک تکه استیک به مشتری بدهید زیرا ممکن است قیمت تمام شده آن استیک برای شما ده هزارتومان باشد ولی حجم خرید مشتری شما نه هزار تومان باشد.
باعث سیر شدن مشتری نگردد: گاها در برخی از فست فودها و رستوران هایی که به تازگی راه اندازی شده اند دیده می شود محصولات چرب را در بدو ورود به مشتری به عنوان خوش آمد گویی می دهند که اشتهای مشتری را کور می نماید.
عمومی باشد: محصولی را برای خوش آمد گویی انتخاب کنید که اکثر افراد آن دوست داشته باشند. سعی کنید تو این حوزه سلیقه ای عمل ننمایید.
جذاب باشد: از محصولات جذاب استفاده نمایید که در خاطر مشتریان بماند

یکی از محصولاتی که به شدت پیشنهاد می گردد دادن بستنی رایگان بعد از صرف غذا به مشتریان می باشد. بهتر است این بستنی توسط صفحه سرد درست شده باشد. این تجهیزات در فروشگاههای تجهیزات آشپزخانه IRANHFC  موجود است. شما می توانید در این مکان از این تجهیزات بازدید نمایید.

خلاقیت در فست فود میتواند از روش های دیگری نیز ایجاد شود که این روش ها می تواند در خدمات شما خلاصه شود. به طور مثال ارسال غذا به درب مشتری یکی از خدماتی است که سالها قبل باعث ایجاد رضایت خاطر در مشتریان می گردید، ولی با گذر زمان این مهم یک امر جدا ناپذیر از خدمات فست فود و رستوران گردیده است. به طوری که دیگر جزء خلاقیت در فست فود نمی باشد بلکه یک چیزی شبیه به وظیفه است. اگر شما می خواهید همیشه خلاقانه عمل کنید و شما را به عنوان یک فست فود یا رستوران خلاق بشناسند باید خلاقیت را همیشه تازه نگه دارید.

گروه IRANHFC  با داشتن ده ها روش خلاقانه که منحصر به فست فود ها و رستوران های می باشد، می تواند کمک شایان ذکری به کسانی که قصد راه اندازی فست فود و رستوران دارند را می نماید.

ما مسیر موفقیت را کوتاه تر می کنیم.

گروه IRANHFC  در زمینه ارائه خدمات به شما تعهد می دهد که خدماتی با کیفیت و ناب را دریافت نمایید.