دامی به نام راه اندازی فست فود

اگر شما به برخی از شرکت های راه اندازی فست فود مراجعه کرده باشید، قطعا در اواسط مشاوره به این نتیجه خواهید رسید که مشاوران معتقد هستند که هیچ کاری در دنیا به اندازه راه اندازی فست فود سود بخش و جذاب نیست. البته ما از این برخوردها به عنوان دامی به نام راه اندازی فست فود یاد می کنیم و در این مطلب به توضیحاتی در مورد آن خواهیم پرداخت.

دامی به نام راه اندازی فست فود

 

ابتدا به ساکن باید خدمتتان عرض کنم که راه اندازی فست فود نیز مثل سایر شغل ها بالا و پایین فراوانی دارد. همانطور که میلیون ها پسر در این کشور عاشق فوتبال هستند و فوتبال بازی می کنند و یک نفر در این بین علی دایی می شودْدر فست فود نیز این مطلب  صدق می کند.

اگر شما رویای راه اندازی فست فود را داشته باشید، در خیابان فقط فست فودهای شلوغ را می بینید در صورتی که بسیاری از فست فودها نیز وجود دارند که به یکسال نرسیده ورشکسته می شوند و تعطیل می کنند.

این افراد عموما افرادی هستند که در دام راه اندازی فست فود می افتند. و مهمترین بند این دام،واژه ای به نام طمع است.

دامی به نام راه اندازی فست فود
دامی به نام راه اندازی فست فود

وقتی شما به دفتر این این افراد مراجعه می نمایید ( که اکثر این دفاتر به صورت ساعتی کرایه شده اند یعنی دفتر بین صدها نفر تقسیم شده است) و یا گاها با شما در رستوران ها قرار می گذارند، شما به اولین نکته ای که می رسید این است که این افراد حتی یک جای مشخص نیز ندارند.

دامی به نام راه اندازی فست فود

این افراد تنها یک هدف دارند و آن این است که شما را متقاعد کنند که فست فود راه اندازی نمایید. یا یک رستوران ایتالیایی.البته راه اندازی فست فود به خودی خود مساله نیست ولی ابتدای این مسیر مساله دارد.

بعد از آن شروع به اغراق در مورد خود می نمایند، این اغراق معمولا با جملاتی همچون ما فروش را برای شما تضمین می کنیم، ما بهترین هستیم و همه بد هستند همراه است.

این افراد معمولا شروع به بد گفتن از بزرگان این صنف می پردازند، تا بتوانند جایگاه خود را ارتقا دهند. در صورتی که فقط افراد ساده لوح و زود باور در نگاه اول به این افراد اعتماد می کنند.

همانطور که گفتیم راه اندازی فست فود به خودی خود مساله نیست ولی باید در مسیر صحیح هدایت شود.

iranhfc

دامی به نام راه اندازی فست فود

شما می توانید امکانات و توانمندی های خود را با کارشناسان گروه iranhfc  در میان بگذارید، تا آنها در مورد باید و نباید های این کار برای شما صحبت کرده و سپس تصمیم خود را برای ورود به این صنعت بگیرید.

البته تعداد افرادی که نباید این کار را انجام دهند بسیار بیشتر از افراد واجد شرایط است.

هر چند این برخورد در ابتدا برای برخی از سرمایه گذاران تلخ است، ولی در انتها از کارشناسان ما خرسند خواهد بود.

در سلسله مقالات راه اندازی فست فود ما به بررسی تمامی جوانب راه اندازی فست فود می پردازیم.