راه اندازی فست فود ، رستوران و کافی شاپ توسط کلاه برداران و دلال ها

با توجه به داغ بودن بازار راه اندازی فست فود و تجهیزات فست فودها، برخی تحت عنوان وارد کننده و راه انداز حرفه ای فست فود، بازار این کسب و کار را تحت شعاع قرار داده اند.

اگر شما برای خرید تجهیزات آشپزخانه اقدام کنید، خواهید دید که تقریبا تمامی افراد در این حوزه  مدعی هستند که  وارد کننده و تولید کننده تجهیزات آشپزخانه می باشند. که این مهم اصولا عقلانی و صحیح نمی باشد.

این افراد با افزایش هزینه های شما و دلالی گری فقط نرخ راه اندازی و اجرای فست فود شما را بالا می برند. این افراد با درخواست مبالغی از جمله ده درصد و گاها بالاتر از قیمت کل کالا ، از تولید کنندگان و واردکنندگان زحمت کش این صنف سود بیشتری به دست می آورند.

گاها این افراد با دریافت هزینه ای تحت عنوان راه اندازی فست فود به انضمام سود حاصله از دلال گری در این کسب و کار در مدت زمان بسیار کوتاهی به مبالغ باد آورده می رسند.

اگر شما خواهان راه اندازی فست فود می باشید و دوست دارید که جزء کسانی نباشید که در این دام گرفتار  می شوند، بهتر است به نکات زیر توجه نمایید:

  • دلال ها دفتر و مکان مشخصی ندارند، آنها معمولا در دفاتر ساعتی مشغول به کار هستند. شما می توانید با مراجعه به غیر از ساعتی که قبلا با شما هماهنگ شده است به این مکانها از این موضوع مطلع شوید.
  • دلال هایی که خود را کارخانه دار معرفی می کنند، از آنها بخواهید که آدرس کارخانه خود را به شما بدهند تا شما در زمان لازم به آنجا مراجعه کنید.
  • دلال ها معمولا عکس های بسیار زیبایی در حال آشپزی را به شما نشان می دهند، ولی هرگز به صورت زنده یک فرمول و غذای مشخص را برای شما آماده نخواهند کرد.

راه اندازی فست فود توسط کلاه برداران و دلال ها که گاها با متشنج کردن این کسب و کار همراه بوده، می تواند آسیبی جدی به سرمایه شما بزند. گاها آنها با برخی از مغازه دارن فست فود هماهنگ هستند و بابت دادن اطلاعات غلط به شما درصد دریافت می نمایند اصولا آنها این مغازه ها را رزومه خود معرفی می نمایند یا از این مغازه ها برای تخریب تولید کنندگان و واردکنندگان استفاده می نمایند.

برای رهایی از این موضوع شما می توانید از امکانات گروه iranhfc  بازدید به عمل بیاورید و سایر رقبا را با این گروه زحمت کش مقایسه نمایید:

آدرس دفتر  گروه iranhfc  : خیابان شریعتی بالاتر از سیدخندان خیابان خواجه عبدالله انصاری خیابان ابوذر غفاری شمالی پلاک ۵۰ طبقه همکف.

شما در هر ساعتی از روز در این مکان می توانید با کارشناسان گروه iranhfc  ملاقات نموده و با تجهیزات وارداتی و تولیدی گروه iranhfc  آشنا بشوید.

آدرس کارخانه : شهریار – کهنز – صنعت یک – سوله های  iranhfc

تلفن های ثابت دفتر گروه iranhfc:

۰۲۱۲۲۳۲۹۴۲۷

۰۲۱۲۲۸۷۹۳۷۱

۰۲۱۲۲۸۷۹۳۷۴

انبار گروه iranhfc   : شما در انبار های گروه iranhfc  تعداد بسیار زیادی از دستگاههای مورد نظر را که دارای برگ سبز هست را خواهید دید.

استعلام از ارگانهای دولتی: شما با استعلام از اداره استاندارد کل کشور واقع در کرج ، اتاق بازرگانی و  گمرک جمهوری اسلامی ایران می توانید نام واردکنندگان این حوزه را بپرسید.

گروه iranhfc  مقتدرانه با تولید و تامین نیازهای صنعت غذای کشور عزیزمان ایران پرداخته و به هیچ دلال یا کلاه بردار راه اندازی فست فود و تجهیزات آشپزخانه حق دلالی پرداخت نخواهد نمود.

این مقاله در مورد راه اندازی فست فود توسط کلاه برداران و دلال ها می باشد.

تهیه شده توسط گروه iranhfc