راه اندازی فست فود به صورت مدرن و زود بازده

راه اندازی فست فود به صورت مدرن و زود بازده

راه اندازی فست فود به صورت مدرن و زود بازده

اگر شما هم جزء کسانی هستید که از سرمایه گذاری های بلند مدت پرهیز می کنید و دوست دارید که سریع به سود دهی برسید بهتر است تا انتهای مطلب راه اندازی فست فود به صورت مدرن و زود بازده با ما باشید.

برای اینکه در صنعت فست فود خیلی زود به اصل سرمایه خود برسید، باید هزینه های خود را بسیار مدیریت کنید، به طور مثال اگر شما فست فودی داشته باشید که با صد میلیون تومان راه اندازی شده است به نصف زمان برای برگشت سرمایه فست فودی که با دویست میلیون تومان راه اندازی شده است نیاز دارید.

راه اندازی فست فود به صورت مدرن و زود بازده
راه اندازی فست فود به صورت مدرن و زود بازده

خوب مشخص شد که شرط اول در راه اندازی فست فود به صورت مدرن و زود بازده بودن حجم سرمایه گذاری محدود است.

اگر شما بخواهید که راه اندازی فست فود به صورت مدرن و زود بازده را داشته باشید، باید شرط دیگری را رعایت کنید و آن عدم خواب سرمایه است. گاها برخی از دوستان در جاهای خاصی اقدام به راه اندازی فست فود می نمایند که شش ماه می کشد که اهالی محله از وجود فست فود مطلع گردند. بنابراین اگر شما بخواهید که فست فودتان زود بازده باشد و شما به سرعت به پول برسید نباید مجموعه خود را در مکانهای پرت و دور از دسترس و دید مشتریان احداث نمایید.

خوب مشخص شد که شرط دوم  در راه اندازی فست فود به صورت مدرن و زود بازده بودن جلوی چشم بودن مغازه  است.

مهندس عباس حسینی

از اجاره مغازه های گران قیمت پرهیز کنید، مهمترین نکته در راه اندازی فست فودی که می خواهد سریع به پول برسد، کم بودن اجاره مغازه است. اگر شما مغازه ای را اجاره کنید که صد میلیون تومان در ماه کرایه آن است، بی شک باید تلاش بسیار زیادی را ابتدا به ساکن برای درآوردن مبلغ اجاره نمایید. ( شایان ذکر است که سود حاصله در فست فودها عموما از تفاضل قیمت غذاهای فروخته شده و مواد اولیه به دست می آید و این تفاضل باید پاسخگوی تمامی هزینه ها اعم از اجاره، حقوق پرسنل، قبوض و غیره باشد)

در مقالات بعدی راه کارهای رسیدن به راه اندازی فست فود به صورت مدرن و زود بازده برای علاقه مندان ترسیم خواهد شد.