راه اندازی فست فود پاپریکا

راه اندازی فست فود پاپریکا در شهر سربندر ( بندر امام خمینی )  بدینگونه بوده که بعد از مراجعه صاحبان ملک به شرکت IRANHFC و توسط متخصصین و مشاورین IRANHFC مورد بررسی قرار گرفته و بعد از بحث ها و هم اندیشی های  که با صاحبان این فست فود شده بعمل آمده آنان طرح و نظیریه کارشناشان متخصص IRANHFC را پذیرفته و بعد از تفاهم کامل و مورد تایید بودن نظریه و طرح های اعلام شده از سوی متخصصین شرکت IRANHFC  با ما بر سر میز قرار داد نشسته اند و قرار داد  راه اندازی از صفر تا صد کلیه پروژه به شرکت IRANHFC که دارای مشاورین مجرب و متخصص در این زمینه است سپرده اند.

راه اندازی فست فود پاپریکا  این پروژه بعد از عقد قرار داد و  بررسی های بعمل آمده از سوی متخصصین  از تاریخ ۱۳۹۵/۸/۱۰  استارت خورده است. تمام تیم IRANHFC سعی و تلاش خود را برای این پروژه و راضی نگه داشتن مشتری ( طرف مقابل قرار داد ) را انجام داده اند.

طراحی فست فود پاپریکا

در راه اندازی فست فود پاپریکا طراحی فست فود توسط تیم طراحی ماهر و متخصص IRANHFC صورت گرفته و توسط تیم متخصص اجراء نیز اجراء گردیده است. طرح های اولیه فست فود را صاحبان این مجموعه مشاهده نمودن و بعد از پسندیدن طرح ها و تائید طرح های اولیه ، مجموعه کار خود را شروع نمود.

مراحل اجراء

بعد از اعزام تیم اجرائی IRANHFC  به استان خوزستان – شهر سربندر ( بندر امام خمینی ) و مشاهده مکان مورد نظر متخصصین کار خود را شروع کرده و مراحل طبق طراحی قبلی انجام گردیده است.

طراحی این پروژه از چهار بخش تشکیل شده است :

۱- بخش پروفیل آهنی 

۲- بخش چوب 

۳- بخش کناف 

۴- بخش آجر و سرامیک

مکان مورد نظر از ۲ طبقه ( ۲ پلان ) تشکیل شده و استارت این پروژه در ابتدا با بخش پروفیل آهنی آغاز شده است . مدت زمان تعیین شده برای جوشکاری کله پروژه طبق نظر کارشناسان چیزی حدود ۱۵ روز بوده که متخصصین جوشکاری این کار را در زمانی بسیار اندک ( در مدت زمان ۱۳ روز) با کاری شبانه روزی به اتمام رساندند و بعد از اتمام کار جوشکاری  تیم کناف کار خود را شروع کرده و کل پروژه کناف نیز چیزی در حدود ۵ روز به اتمام رسیده است.  در آخر هم تیم چوب کاری و آجر و سرامیک کار شروع به کار کرده که توانستند در مدت زمانی کوتاه پروژه را به اتمام برسانند.

راه اندازی فست فود

بخش پروفیل آهنی :

پروفیل آهنی خود از ۳ بخش قسمت بندی شده است:

۱- نمای بالا  

۲- نمای پایین

  ۳- تابلو  

ساخت پروفیل نامنظم بالا

در قسمت نمای بالا طرح  پروفیل به صورت نامنظم و در ابعاد مختلفی بوده که توسط جوشکارها فنی و دقیقی به انجام رسیده است. این طرح پروفیلی در ابتدا به علت مشکل و پیچیده بودن بر روی سطح زمین کامل و یکپارچه ساخته شده و بعد از اتمام ساخت و نصب صفحه های مشبکی بر روی سازه آن را به تکه های تقسیم کرده و در انتها با اتصالات محکم به سقف چسبانده شده است .

پروفیل های به کار برده شده در کل این پروژه به این صورت بوده که از پروفیل های  ( ۸*۴  و  ۶*۴  و  ۴*۴  و ۲*۲ ) استفاده گردیده شده است.

پروفیل بکار برده شده در سازه نامنظم  قوطی های ۸*۴ بوده که چیزی در حدود ۱۰ شاخه برای ساخت این سازه مصرف شده است. و چیزی در حدود ۸ صفحه مشبکی نیز برای بستن سطح سازه مصرف گردیده است.

مهندس عباس حسینی راه اندازی فست فود Iranhfc
مهندس عباس حسینی راه اندازی فست فود Iranhfc