رایگان مشاوره بگیرید، راه اندازی فست فود

همگان بر این باورند که هزینه مشاوره راه اندازی فست فود بسیار گران می باشد. و البته این مهم کم بی راه نیست. بله هزینه مشاوره برای راه اندازی فست فود گران است.

اما امروز در صنعت راه اندازی فست فود می بینیم که برخی از افراد فاقد تخصص با شو و ادعاهای واهی هزینه های بالایی را از سرمایه گذاران فست فود طلب می کنند. البته روش آنها بدین ترتیب است که مبلغ بیست میلیون تومان را درخواست می کنند، سپس هشت میلیون تومان قرارداد می بندند و چهار میلیون پیش پرداخت می گیرند و در اولین صحبت ها شما متوجه می شوید که دانش شما در زمینه راه اندازی فست فود از آنها بسیار بیشتر است.

مشاوره راه اندازی فست فود
رایگان مشاوره بگیرید، راه اندازی فست فود

البته فارغ از هزینه ای که شما پرداخت می کنید، زمان شما نیز بیهوده سپری می گردد و یاس در ابتدای کار بر شما غالب می گردد.

در صورتی که بسیاری از این مشاوره ها رایگان می باشد. از آنجایی که این افراد تخصص خاصی ندارند، کوچکترین اطلاعات را به قیمت بسیار گزافی به شما می دهند.

در صورتی که شما می توانید بسیاری از این اطلاعات را به صورت رایگان از گروه فنی مهندسی iranhfc  دریافت نمایید.

البته از آنجایی که این اطلاعات به صورت رایگان به مشتریان داده می شود هیچ نفعی برای مشاوران نداشته که بخواهند با غرض ورزی اطلاعات غلط  را به شما ارائه دهند. لذا صحت اطلاعات می تواند  برای شما قابل اتکا باشد.

یکی از اشتباهات رایجی که افراد سرمایه گذار در حوزه راه اندازی فست فود دچار آن می شوند. تصور می کنند که تمامی بخش های فست فود توسط یک نفر مشاوره داده می شود. در صورتی که به این ترتیب نیست. دکوراسیون توسط یک نفر، تجهیزات توسط یک نفر و منو توسط فرد دیگری ارائه می شود.

البته گروه iranhfc  با داشتن کارشناسان مختلف امکان ارائه خدمات متنوع را به مشتریان دارد.