رژیم غذایی

برنامه های ما شامل ۳ برنامه درمان چاقی یا لاغری است که برایتان در فایلهای مختلف می فرستیم در یکی از فایل هایی که برایتان می فرستیم توضیحات ضروری و نظریه پزشک داده می شود. در برنامه اول ما یک فایل برای رژیم درمانی و یک فایل برای دستور پخت (غذاهای ذکر شده )، یک فایل هم شامل کالری مواد غذایی ضروری و یک فایل برای عضویت در سایت برای شما ارسال می شود.
برنامه دوم ما دارو میباشد که با توجه به نیاز شما در ماه بعد پیوست می شود. برنامه سوم ورزش می باشد. لطفا قبل از شروع درمان در یک روز و یک ساعت خود را وزن نمایید. سپس هر دو هفته یک بار در همان روز و ساعت خود را وزن نمایید و در دفترچه یادداشت نمایید. خانم ها در سه روز قبل و سه روز اول دوره عادت ماهیانه خود را وزن نکنند زیرا در این ۶ روزآب و مایعات در بدن تجمع یافته و اضافه وزن کاذب خواهند داشت و طی برنامه کاهش وزن امکان سه اختلال ۱- ریزش مو ۲- یبوست ۳- اختلال قاعدگی در خانم ها که در صورت داشتن هر کدام از این موارد ما راهنمایی لازم را برای شما ارسال می کنیم. یک برنامه غذایی کامل برای افرادی که هیچ بیماری ندارند آنست که رژیم غذایی از۵۵ درصد کربوهیدرات ( قند، نشاسته، نان، میوه ) ۲۰ درصد پروتئین ها ( گوشت قرمز و سفید، جگر وماهی، تخم مرغ ) ۲۵ درصد چربی ها ( روغن های جامد و مایع، کره های حیوانی و گیاهی ) تشکیل شود. به عنوان مثال یک قاشق روغن نباتی جامد و یا مایع ۱۲۰ کیلو کالری دارد و ۱۰۰ گرم سیب زمینی آب پز ۷۵ کیلو کالری و یک عدد تخم مرغ متوسط ۷۵ کیلو کالری دارد. هر ۱۰۰ گرم روغن و چربی ۹۰۰ کیلو کالری و هر ۱۰۰ گرم کربوهیدرات و قند ۴۰۰ کیلو کالری و هر ۱۰۰ گرم پروتئین بدون چربی ۴۰۰ کیلو کالری انرژی دارد کالری ویتامین ها و املاح صفر است.
سالاد برنامه ما از هویج، کرفس، کاهو، کلم، خیار، گوجه فرنگی، ترب سیاه و سس تشکیل می شود که سس سالاد ( از یک استکان ماست و ۱۰ سی سی آبلیمو ( دو قاشق ) همراه با مقدار کمی نمک و سبزیجات خشک معطر ) می توانید به اندازه ۵ سی سی روغن زیتون به آن اضافه نمایید.
روغن برنامه غذایی را بیشتر از روغن مایع استفاده نمایید و ترجیحا از روغن زیتون استفاده نمایید. نان برنامه بهتر است از نان سنگک باشد.