ساختار برند فست فود

ساختار برند فست فود یک جزء جدایی ناپذیر از کسب و کار است. وقتی در کسب و کار فست فود دادن آگاهی باعث ایجاد ارزش می شود در حقیقت پایه های برندی بلند گذاشته می شود.

برای ساختن برند شما باید هزینه و زمان بگذارید. وقتی شما فست فود خود را راه اندازی می نمایید، و برای آن نامی تعیین می نمایید درحقیقت نوزادی را به دنیا معرفی نموده اید که برای آن نامی گذاشته اید.

شما مادر این فست فود هستید، شما پدر این برند هستید. برای رشد وتعالی برند خود سعی کنید که خانواده خوبی برای آن باشید.

سعی کنید که برند فست فود خود را طوری طراحی کنید، که ساختار برند فست فودتان در اذهان بماند.

برای اینکه برند فست فود شما دارای ساختاری مستحکم باشد باید اصول شش گانه ساختار برند فست فود را رعایت کنید:

ساختار برند فست فود

  • بازار از شما چه چیزی را می خواهد:

قطعا شما باید همسوی بازار حرکت نمایید. وقتی بازار به سمت همبرگرهای دستی با گرماژ بالا حرکت می کند شما نمی توانید همبرگرهای شرکتی ۱۰۰ گرمی را استفاده نمایید. وقتی بازار خواهان پیتزاهای با رینگ بالاتر است شما نمیتوانید رینگ کف ۲۱ را به مشتریانتان پیشنهاد دهید. خوب ببینید که بازار از شما دقیقا چه می خواهد.

  • پیدا کردن موقعیت:

موقعیت یابی منظور شناخت موقعیت خود در بازار هست مثلا اگر شما یک اغذیه فروش هستید باید بپزیرید که یک اغذیه فروش هستید و به دنبال مشتریان لاکچری و خاص نروید. گاها برعکس هم مشاهده می شود که یک فست فود لاکچری در شمال شهر تهران راه اندازی می شود ولی کیفیت محصولات حتی از یک اغذیه فروشی نیز پایین تر است.

  • پیدا کردن راه حل :

همیشه راه حلی برای مشتریان خود داشته باشید، مشتری به چه چیزی نیاز دارد. دقیقا همان نیاز را پوشش دهید. مشتریانی که به فست فودهایی با تیپ اژدر زاپاتا مراجعه می کنند این دوستان به حجم بالایی از مواد غذایی نیاز دارند پیشنهاد می گردد که برای پوشش نیاز آنها اصلا دنبال همبرگرهای مک دونالدی نباشید.

  • برند سازی در غذاها:

به جای اینکه به تبلیغ پشت تبلیغ بپردازید کیفیت محصولات خود را بالا ببرید. بالا بردن کیفیت بهترین راه برای تبلیغ سینه به سینه برند شما می باشد. همان برندی که نوزاد شما هست. برند فست فود شما.

مهندس عباس حسینی

  • ارتقا :

همیشه به ارتقا و افزایش کیفیت به چشم یک فرآیند نگاه کنید. فرایندی که هرگز متوقف نخواهد شد. فرایندی که اکسیژن برند فست فود شما هست.

  • ارائه ارزش:

ارزشی کار کنید، همیشه کیفیت محصولاتتان را بالا نگه دارید. با بالا رفتن فروش از سر و ته کیفیت محصولات خود که همان غذاهای شما هستند نزنید. این کسب و کار یک کسب و کار رقابتی می باشد. برای حفظ جایگاه خود در بازار به سمت کیفیت حرکت کنید. همیشه به ارتقاء کیفیت بیاندیشید. اگر کیفیت را جدی نگیرید، اگر به تعهدات خود پایبند نباشید قطعا بازار که متشکل از مشتریان است شما را به فراموشی خواهد سپرد.

تهیه شده توسط گروه فوق تخصصی راه اندازی فست فود و رستوران – وارد کننده تجهیزات آشپزخانه های فست فود و رستوران

انتشار این مطالب با ذکر نام نویسنده بلامانع می باشد.