ماشین آلات مرغ سوخاری

با توجه به اینکه مرغ جایگزین مناسبی برای گوشت قرمز می باشد، به طوری که با مصرف صد و بیست گرم از آن تقریبا هفتاد درصد از نیازهای پروتئینی روزانه شما تامین می گردد. امروزه در تمامی دنیا مصرف مرغ سوخاری تقریبا رایج و محبوب می باشد. به طوری که برندهایی همچون KFC  را در هر شهری می توان یافت. اگر شما قصد راه اندازی فست فود را دارید و در آن مایل هستید خط مرغ سوخاری را داشته باشید قطعا شما به تجهیزات زیر نیازمند می باشید:

  • مریناتور : به طور ساده این دستگاه وظیفه مرینیت کردن یا مزه دار کردن مرغ را به عهده دارد. این دستگاه در دو مدل ساده و تحت خلاء وجود دارد.بدیهی است که شما با داشتن یک دستگاه مرینت تحت خلاء از توان بالایی برای مزه دار کردن مرغ یا فیله و حتی سایر مواد خود برخوردار خواهید بود.
  • بردینگ: این دستگاه وظیفه آرد زنی را به مرغ دارد، البته این فرآیند توسط یک اپراتور در فست فودها انجام می شود، دستگاه بردینگ از یک فیلتر و یک یا دو لگن تشکیل شده است. نا گفته نماند در خارج از کشور برند هنی پنی اقدام به تولید بردینگ اتوماتیک نموده است که این دستگاه آرد را به صورت خودکار به مرغ می زند.
  • سرخ کن مرغ: قطعا سرخ کن مرغ سوخاری هنی پنی ۸۰۰۰ قلب تپنده خط مرغ سوخاری می باشد. به طوریکه بدون این دستگاه تولید و عمل آوری مرغ سوخاری با کیفیت مطلوب امکان پذیر نمی باشد. سرخ کن هنی پنی ۸۰۰۰ به صورت قانونی و زیر نظر اداره استاندارد توسط گروه تخصصی تجهیز و راه اندازی IRANHFC وارد کشور می گردد. از آنجا که تعمیر و نگهداری این دستگاه بسیار پیچیده و پر هزینه می باشد گارانتی و وارانتی واقعی و ملموس گروه IRANHFC  می تواند کمک شایان ذکری به شما نماید.
  • دیس پلی: بعد از آماده شدن مرغ سوخاری معمولا آنها را در دیس پلی برای مشاهده مشتری و همچنین استفاده پرسنل کانتر می گذارند.البته برخی از دیس پلی هایی که متاسفانه در داخل کشور تولید شده اند توان برقراری تعادل دمایی مناسب را نداشته و باعث سفت شدن مرغ سوخاری می گردند، لذا در این راستا گروه IRANHFC  با وارد کردن دیس پلی های مخصوص KFC  کمک شایان ذکری به کسانی که به کیفیت می اندیشیدند نموده است.
  • هولدینگ کابین: این دستگاه در مجموعه های بسیار بزرگ که با هجوم مشتریان بسیاری روبرو هستند استفاده می شود. این دستگاه توان نگهداری مرغ را برای ساعت های بالا با کیفیت عالی دارد. این دستگاه در دو مدل ۵ طبقه و ۱۰ طبقه موجود می باشد.
  • اکسسوری: لوازم جانبی  از جمله بسکت اسپایسی، تاینز، توری یونیک، فیلتر هنی پنی و غیره.

گروه IRANHFC  با ارائه بهترین فرمولاسیون آرد سوخاری و همچنین تجهیزات کامل و مناسب در راستای راه اندازی خط سوخاری در فست فودها به شما کمک شایان ذکری خواهد نمود.