مجری تخصصی تجهیز و راه اندازی فست فود

مجری تخصصی تجهیز و راه اندازی فست فود

مجری تخصصی تجهیز و راه اندازی فست فود

با توجه به اینکه عصر حاضر عصر تخصص گرای است، لذا سرمایه گذاران تمایل بسیار زیادی برای سپردن پروژه راه اندازی فست فود خود به متخصصان این کسب و کار را دارند.

اما در شروع کار نکته مهمی که مطرح می شود، شناسایی متخصص این کسب و کار است.

اصولا ما بنا به دلایل زیر نمی توانیم متخصص مطلوب را برای راه اندازی فست فود خود انتخاب کنیم:

  • خطای کلیشه ای
  • خطای اسنادی
  • خطای هاله ای

وقتی سرمایه گذار وارد مکانی می شود که قصد گرفتن مشاوره را دارد. ابتدا به ساکن یک گارد طبیعی را اتخاذ می کند. زیرا اکثر سرمایه گذاران به مشاوره به دید هزینه نگاه می کنند نه سرمایه گذاری، لذا در این راستا سعی میکنن با گارد بسته تا حد امکان هزینه ها را کاهش دهند.

و در این راستا دچار خطاهای عاطفی شده و معمولا ضعیف ترین مشاوران را که پایین ترین اعتماد به نفس را دارند انتخاب و کل سرمایه خود را به مدیریت آنها می سپارند. در اینجا سوالی مطرح می شود که آیا شما حاضرید عمل قلب عزیزان خود را به یه متخصص نا وارد بسپارید. قطعا پاسخ شما به این سوال نه هست. حال شما چگونه می توانید سرمایه خود را به دست یه متخصص نا وارد بسپارید.

مجری تخصصی تجهیز و راه اندازی فست فود
مجری تخصصی تجهیز و راه اندازی فست فود

پیشنهاد ما این است که در این مرحله سراغ بهترین مشاوران بروید، قطعا مشاوران برتر هزینه بالاتری دارند، یا به ندرت کار را برای شما انجام می دهند. ولی شما با یک حساب سرانگشتی متوجه خواهید شد که مشاوران گرانتر پروژه را برای شما ارزانتر به اتمام خواهند رساند. یا شما یکبار هزینه خواهید کردید.

البته برخی از افراد نا کارامد نیز در بازار آشفته ما حضور دارند که بسیار مدعی می باشند ولی توان اجرایی بسیار پایینی دارند. البته باید در نظر بگیرید که مشاور شما در مورد موارد زیر نظر خواهد داد:

  • لوکیشن فست فود
  • دکوراسیون فست فود
  • منو غذایی فست فود
  • پرسنل فست فود قبل از راه اندازی ( باید صلاحیت لازم را برای پذیرش توسط پرسنل داشته باشد. گاها مشاهده می شود که پرسنل دها برابر از مشاور وارد تر می باشند)

iranhfc

افراد تیز بین در یک نگاه متوجه خواهند شد که فرد مورد نظر آیا قابلیت اداره یک پروژه و کسب درآمد را برای ایشان دارد یا نه

در مقالات بعدی توضیحات بیشتری پیرامون این موضوع خواهیم داد