مدیریت هزینه راز موفقیت در راه اندازی فست فود

مدیریت هزینه راز موفقیت در راه اندازی فست فود عنوان مطلبی است که قصد داریم در این مطلب به آن اشاره کنیم. ما به عنوان خبرگان صنعت راه اندازی فست فود در سرتاسر کشور معتقدیم که مدیریت هزینه نقشی بسیار کلیدی در موفقیت فست فود خواهد داشت.

مدیریت هزینه راز موفقیت در راه اندازی فست فود

 

مدیریت هزینه در راه اندازی فست فود باید از همان ابتدای فرآیند راه اندازی فست فود شروع شود. گاها به دلیل هزینه کردهای غیر ضروری و نا لازم در ابتدای فرایند راه اندازی فست فود پروژه از توجیه اقتصادی خارج می گردد. اگر بخواهیم در این باره بیشتر توضیح دهیم می توانیم از یک مثال استفاده نماییم. اگر شما صد میلیون تومان هزینه کرده باشید سود ماهیانه ده میلیون تومان عدد بسیار مناسبی است. اما اگر شما یک میلیارد تومان هزینه کرده باشید سود ماهیانه ده میلیون تومان در کسب و کار فست فود یک فاجعه است.

پس به این نکته رسیدیم که از ابتدا صحیح هزینه کنیم.

از اولین هزینه های ما یکی رهن و اجاره مغازه برای راه اندازی فست فود می باشد. باید در این مرحله خیلی خیلی خیلی دقت کنید. زیرا مغازه ها دارای برچسب قیمت نمی باشند و هر فردی مغازه خود را به عدد دلخواهی کرایه می دهد. شما نباید مغازه را گران کرایه کنید. زیرا اینجا محلی است که شما می توانید هزینه خود را کاهش داده و به سود خود اضافه کنید.

مدیریت هزینه راز موفقیت در راه اندازی فست فود
مدیریت هزینه راز موفقیت در راه اندازی فست فود

هزینه بعدی تجهیزات آشپزخانه است. بهتر است در این مرحله درست هزینه کنید، زیرا بر عکس دکوراسیون و کرایه محل تجهیزات برای شما می ماند. و تجهیزات خوب یکی از عوامل موفقیت شما خواهد بود. گاها برخی از افراد اقدام به خرید تجهیزات دسته دوم می نمایند که این عمل باعث افزایش هزینه ها می شود. زیرا هزینه تعمیر و نگهداری تجهیزات فست فود گران و زیاد می باشد. بهتر است شما تجهیزات نو و با گارانتی اصیل را تهیه نمایید. زیرا در حال حاضر هر فروشنده ای به شما گارانتی می دهد ولی نه توان دادن خدمات پس از فزوش را دارد و نه قصد آن را. البته تفاوت قیمت تجهیزات نو و دسته دوم خیلی زیاد نیست به شرطی که از واردکنندگان و تولید کنندگان دست اول تهیه نمایید. بهترین گزینه در این مرحله برای شما گروه صنعتی iranhfc  می باشد.

iranhfc

دکوراسیون یکی دیگر از هزینه های بزرگ شما می باشد. پیشنهاد ما این است که اگر به دنبال راه اندازی فست فود در مغازه اجاره ای هستید، بهتر است که هزینه زیادی برای دکوراسیون انجام ندهید و به جای هزینه کرد خلاقانه به این مهم توجه داشته باشید.

مقاله مدیریت هزینه راز موفقیت در راه اندازی فست فود توسط گروه فوق تخصصی راه اندازی فست فود و کافی شاپ تنظیم و تهیه گردیده است.