مرحله به مرحله با راه اندازی فست فود حرفه ای

در این مطلب قصصد داریم مرحله به مرحله با راه اندازی فست فود حرفه ای را برای شما تشریح نماییم. این مطلب توسط گروه فوق تخصصی تجهیز و راه اندازی فست فود iranhfc  تنظیم و تهیه گردیده است.

رایگان مشاوره بگیرید، راه اندازی فست فود
رایگان مشاوره بگیرید، راه اندازی فست فود

مرحله به مرحله با راه اندازی فست فود حرفه ای

  • مرحله اول: شما در این مرحله باید یک تصمیم مهم و حیاتی برای راه اندازی فست فود بگیرید. آیا شما واقعا قصد راه اندازی فست فود را دارید. آیا ممکن است به جای راه اندازی فست فود شغل دیگری را انتخاب کنید. آیا به حد کافی در این حوزه کسب اطلاع نموده اید. آیا شما از مشاوره های رایگان گروه iranhfc  استفاده نموده اید. بعد از این که شما تصمیم قاطعی برای راه اندازی فست فود گرفتید وارد مرحله بعد می گردید.
  • مرحله دوم: مطالعات اولیه دومین مرحله بعد از اتخاذ تصمیم قطعی و محکم شما برای راه اندازی فست فود می باشد. بعد از اینکه شما تصمیم به راه اندازی فست فود گرفتید باید بتوانید یک دیاگرام از امکانات، استراتژی، توانمندی های خودتان و نیاز بازار ترسیم نمایید.
  • مرحله سوم: رهن یا کرایه مغازه متناسب با امکانات و نیازهای شما که بتواند به نحو احسنت پوشش دهنده نیازهای شما باشد. البته پیشنهاد ما این است که مغازه ها را گران کرایه نکنید.یعنی متناسب با نیاز خود و عرف کرایه پرداخت نمایید.
  • مرحله سوم: تجهیز فست فود می باشد. در این مرحله باید از مکان های معتبر تجهیزات را خریداری نمایید و مراقب مشاورین پورسانت بگیر باشید. معمولا راه اندازان خرده که شما را به فروشگاه ها معرفی می نمایند پورسانت می گیرند.
  • مرحله چهارم: دکوراسیون فست فود که این روزها بسیار زیبا و جذاب شده است. البته مراقب هزینه های سرسام آور دکوراسیون باشید. مخصوصا برای کسانی که از مغازه های اجاره ای استفاده می کنند هزینه دکوراسیون یک هزینه ریسکی می باشد. این هزینه حتی برای مالکین نیز با ریسک همراه می باشد. زیرا بعد از مدت کوتاهی دکور شما قدیمی می شود.
  • مرحله پنجم: راه اندازی و افتتاح فست فود که به همراه آموزش و منو لذت بخش ترین بخش کار در راه اندازی فست فود می باشد.

مرحله به مرحله با راه اندازی فست فود حرفه ای تهیه شده توسط گروه iranhfc

مرحله به مرحله با راه اندازی فست فود حرفه ای
مرحله به مرحله با راه اندازی فست فود حرفه ای

برای کسب اطلاعات بیشتر در حوزه راه اندازی فست فود به دفتر مرکزی گروه iranhfc  مراجعه نمایید.

مرحله به مرحله با راه اندازی فست فود حرفه ای