مشاوره راه اندازی فست فود، رستوران و کافی شاپ

در این مطلب ما قصد داریم به مزایای مشاوره راه اندازی فست فود، کافی شاپ و رستوران بپردازیم و به اهمیت این مهم در راه اندازی فست فود و رستوران بپردازیم.

با توجه به رقابتی شدن بازار غذا، نیاز به پشتوانه فنی اهمیت دو چندانی پیدا می کند. شاید بتوان این چنین بیان نمود که در بازار حرفه ای زمانی برای آزمون و خطا وجود ندارد، مشاوران حرفه ای راه رسیدن به هدف را برای شما کوتاه تر خواهند کرد.

مشاوره راه اندازی فست فود، رستوران و کافی شاپ

از عمده دلایل شکست حتی در بازارهای جذابی همچون فست فود کوتاهی در این مهم می باشد البته نمی توان از تاثیرات فرهنگی نیز گذشت.

در جوامع پیشرفته که از کارایی و اثر بخشی فراوانی برخوردار هستند شما با مقوله ایجاد کسب و کار توسط شخص سرمایه گذار ،بدون استفاده از فرانچایز یا شرکت های مشاوره روبرو نخواهید شد یا درصد کمتری از افراد را شما به این ترتیب خواهید دید ولی در کشور ما ایران با این اتفاق کمتر روبرو خواهید شد.

در فرهنگ ما خدمات به صورت جامع و کامل تشریح نشده است. لذا در این راستا گروه iranhfc  در جهت رشد فرهنگ مشاوره در صنعت غذا اقدام به ارائه خدمات مشاوره راه اندازی به صورت رایگان نموده است.

هر چند این خدمات به صورت رایگان عرضه می گردد، ولی کیفیت این خدمات بسیار در خور توجه می باشد. این خدمات شامل مشاوره راه اندازی فست فود، کافی شاپ و رستوران از صفر تا صد می باشد.

سایر مزایای مشاوره راه اندازی فست فود، کافی شاپ و رستوران

با توجه به تخصصی شدن مشاغل اهمیت مشاوره هر روز در جامعه ما بیشتر احساس می گردد. یکی از خدمات گروه iranhfc  خدمات مشاوره راه اندازی می باشد.

با توجه به اینکه اکثر خدمات راه اندازی با توجه به قیمت تمام شده بالا گران می باشند لذا این گروه تصمیم دارد که خدمتی را به عنوان خدمات مشاوره راه اندازی معرفی نماید که در آن فقط خدمات مشاوره ای به سرمایه گذاران در این حوزه داده می شود.

مهندس عباس حسینی

از مزایای بارز این طرح جلوگیری از هزینه های دوباره کاری یا اشتباهات فاحش توسط سرمایه گذاران در حوزه فست فود می باشد. و مهمتر از آن شما دارای نقشه راهی خواهید بود که با اتکا به آن می توانید قدمهای مثبتی در جهت پیشرفت و پیش برد اهداف خود برداید.

آنچه ما را متمایز میکند:

قدمت، دانش فنی، مشاوره های دقیق، مسئولیت پذیری و صداقت است.

تهیه شده توسط گروه iranhfc