نقش اینستاگرام در موفقیت فست فودها

بی تردید باید اینستاگرام را یک اتفاق بسیار ویژه در خلق کسب و کارهای نو معرفی نمود. اینستاگرام با نرخ رشد بسیار بالا از جایگاه ویژه ای در گوشی های همراه ما برخوردار شده است.

ما در این مطلب قصد داریم به جایگاه اینستاگرام در موفقیت فست فودها بپردازیم. باید بپذیریم که اینستاگرام باعث موفقیت برخی از فست فودها در حد وسیع شده است. مخصوصا فست فودهایی که از مزیت های رقابتی خاصی برخوردار هستند.

پست های اینستاگرامی با ظرفیت بسیار بالا به پرزنت منو و خدمات فست فودها می پردازد. اما در کنار غذاهای جذاب شما می توانید به سایر اتفاقاتی که در فست فودتان می افتد نیز بپردازید از جمله:

  • تصاویری از فعالیت های پشت صحنه شما از جمله آماده سازی و تولید مواد غذاها
  • تصاویری از کارکنان و نیروهای خود
  • تصاویر شخصی و یا حتی خانوادگی مشتریانتان که در سالن حضور می یابند
  • تصاویر مربوط به رویدادها از جمله انواع جشن ها و تم های موجود و عرف جامعه
  • تصاویری که توسط برخی از دنبال کنندگان شما به اشتراک گذاشته شده است
  • نمایشی از دکوراسیون فست فودتان

یکی از ویژگی های منحصر به فرد شبکه های اجتماعی رابطه دوسویه و تعاملی آن می باشد، لذا به شما پیشنهاد می دهیم که همیشه به دنبال ارتباط با مشتریان خود باشید، زیرا این مهم سبب وفاداری مشتریان به شما خواهد گردید.

شما می توانید با ایجاد هشتگ ها به سرچ مشتریان بالقوه خود بروید و با محتوی سازی مداوم و منظم آن ها را به مشتری تبدیل نمایید.

شما می بایست اینستاگرام فست فود خود را به حالت بیزنسی در آورده و رو روی برندینگ مجموعه خود کار کنید. در محیط اینستاگرام شما می توانید جشنواره های فروش خود را راه اندازی نمایید، و به فروش غذاهای خود بپردازید.