نورپردازی در فست فود

امروزه به دلیل رقابتی شدن بازار کار و وجود فست فودهایی که با ارائه انواع و اقسام منوهای متنوع سعی بر جذب مخاطب خود دارند،صرف راه اندازی فست فود و ارائه محصولات با کیفیت دیگر کفایت نمی کند.عوامل متعددی وجود دارد تا مشتریان از بین تعداد زیادی از فست فودها،جذب فست فود شما شوند. یکی از این عوامل مهم و کلیدی استفاده از نورپردازی در فست فود است.اگر در حال حاضر قصد راه اندازی فست فود را کرده اید توصیه می شود حتماَ این ایده را در برنامه دیزاین خود قرار دهید و باعث رونق کسب و کارتان شوید.

نورپردازی در فست فود

نورپردازی چیست؟

دانش به کارگیری روشنایی طبیعی و ساختگی جهت نمایان ساختن جایی یا چیزی در چشم را نورپردازی می نامند.

نورپردازی نقش بسیار مهمی در جذابیت و آرامش بخش شدن یک مکان ایفا می کند.یکی از مسائل بسیار مهم و اساسی در امر طراحی دکوراسیون داخلی این مبحث است زیرا در تاثیر گذاری نقش بسزایی دارد.

استفاده بهینه از انرژی،استفاده از نورپردازی جذاب و در عین حال کم مصرف هدف اصلی نورپردازی است.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که مشتریان شما در زمان بدو ورود به فست فود تحت تاثیر نورپردازی آن مجموعه قرار می گیرند و این عامل کلیدی به شما این فرصت را می دهد تا آنها را به سمت فست فود خود جذب نمائید.

مهندس عباس حسینی

به وجود آوردن محیطی گرم و جذاب تداعی کننده خاطره خوب از ورود اولیه به یک مکان است.

شدت نور،زاویه تابش و سبک پیشنهادی از جمله اهداف مهمی است که باید توجه زیادی به آن شود.

گروه iranhfc متخصص در راه اندازی فست فود و کافی شاپ آماده ارائه بهترین سبک ها و ایده ها در این زمینه می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ما به نشانی www.iranhfc.ir  مراجعه نمائید.