چطور راه انداز فست فود خود باشید؟

چطور راه انداز فست فود خود باشید؟

چطور راه انداز فست فود خود باشید؟

گاها مشاهده می شود برخی از افراد فاقد تخصص برای راه اندازی فست فود از شما هزینه های چند ده میلیونی را طلب می کنند و در انتها رضایت کاری شما نیز به وجود نمی آید.

ما در این مطلب قصد داریم تا به شما آموزش های مقدماتی در مورد اینکه چطور راه انداز فست فود خود باشید را بدهیم.

برای اینکه بتوانید فست فود خود را راه اندازی نمایید ابتدا باید تمامی فعالیت هایی را که از ابتدا تا به انتهای پروژه باید انجام دهید را بشناسید که ما در اینجا می خواهیم شرحی مختصر از فعالیت های کلیدی را برای شما بیاوریم.

  • اجاره فست فود
  • دکور راسیون فست فود
  • تجهیزات فست فود
  • رسپی و منو فست فود
  • جذب پرسنل فست فود
  • بسته بندی
  • سیستم حسابداری
چطور راه انداز فست فود خود باشید؟
چطور راه انداز فست فود خود باشید؟

بهترین کسی که می تواند یک مغازه را به شما معرفی نماید خود شما هستید، این مرحله بسیار حساس می باشد لذا به شما پیشنهاد می شود که زمان کافی را برای انتخاب مغازه در نظر بگیرید. به طور مثال مغازه باید تابلو خور خوبی داشته باشد، امکان جای پارک برای آن باشد و منطقه کشش خرید محصولات شما را داشته باشد.

بعد از اجاره مغازه شما می توانید از اینترنت دکورهای مد نظر خود را دربیاورید و از یک طراح دکوراسیون بخواهید که آن را پیاده سازی کند، سپس شما می توانید پروژه را اجرا نمایید. البته در این مرحله سعی کنید که وسواس خاصی وارد کار ننمایید.

تا به اینجا یک راه انداز فست فود نمی تواند به شما کمک عمده ای کند.

تجهیز مجموعه که شامل لیست تجهیزات، جانمایی ماشین آلات و نقشه تاسیساتی است را بهتر از گروه iranhfc  به صورت رایگان تهیه نمایید. این گروه تمامی خدمات مربوط به این حوزه را به شما رایگان می دهد. ( البته راه اندازها بیشتر برای این بخش مبلغ بالای بیست میلیون تومان از شما دریافت می نمایند)

iranhfc

برای پیاده سازی منو بهتر است یک آشپز را به مدت شش ماه استخدام نمایید و با پرداخت حقوق بالاتر بتوانید تمامی ایده های خود را پیاده کنید.

نرم افزار حسابداری را از شرکت معتبر سپیدز می توانید تهیه نمایید.

در این راستا گروه iranhfc  می تواند لیستس از تامین کنندگان حرفه ای را به شما معرفی نماید.