کنتاکی در فست فود

با توجه به توضیحات کامل و یک دستی که در مورد مرغ سوخاری نرمال و اسپایسی درسایت جامعه گروه iranhfc داده شد. که در اینجا می توانید ببینید. ادامه مطلب در مورد مرغ کنتاکی در فست فود را به اختصار در این نوشته  خواهیم داشت.

⦁ فیله مرغ سوخاری: فیله مرغ سوخاری یا چیکن استریپس یکی از محبوب ترین غذاها در منوی مرغ کنتاکی در فست فود می باشد. که برعکس مرغ سوخاری برای تولید آن نیازی به سرخ کن مرغ سوخاری هنی پنی نمی باشد. بلکه این محصول را شما می توانید با سرخ کن های معمولی تهیه نمایید ولی اگر می خواهید که کیفیت محصولتان بسیار ناب و خوب باشد می توانید از سرخ کن های اسکوفیر یا امریکن استایل یا فرای مستر استفاده نمایید. به طور کلی فیله مرغ به دلیل داشتن بافت نرم در دمای پایین می پزد. و نیازی به فشار و دماهای بالا نمی باشد. و این مهم باعث شده است که اکثر فست فودها یا رستوران ها این منو را داشته باشند. چون غذا هم سریع و هم آسان تهیه می شود. فیله سوخاری همچون مرغ سوخاری با سیب زمینی، سالاد کلم و نان بروچن یا مک لقمه سرو می شود. البته در فست فودهای حرفه ای این محصول سوخاری با سس مخصوص استریپس که ترکیبی از خیارشور، سس کچاب و سس مایونز به همراه ادویه خاص آن است همراه می باشد. گاها در برخی از فست فود ها سس باربکیو، سس انار و سس سیر نیز با فیله سوخاری یا چیکن استریپس داده می شود.

⦁ بال سوخاری: بال سوخاری یکی دیگر از محصولا پرطرفدار کنتاکی در فست فود می باشد. این محصول نسبت به فیله سوخاری یا چیکن استریپس به زمان و حرارت پخت بیشتری نیاز دارد و نسبت به مرغ زمان و حرارت کمتری برای پخت نیاز دارد. برای تهیه بال مرغ سوخاری شما باید همچون مرغ اسپایسی عمل کنیدد یعنی مشتریان از شما بافت کرسپی را انتظار دارند . البته باید اذعان  کرد که بجز مرغ سوخاری نرمال یا همان رگولار تمامی غذاه های موجود در منو کنتاکی در فست فود به یک سبک و مدل پخته می شود. یعنی در فشار هوای آزاد، بدون اینکه درب سرخ کن مرغ سوخاری هنی پنی را ببندید. بال سوخاری معمولا به عنوان یک پیش غذا در منوی فست فودها یا رستوران ها وجود دارد. و شما به همراه آن سیب زمینی، نان و سالاد کلم را نخواهید دید. البته  مرسوم است در اکثر فست فودهایی که در کشور ما فعالیت می نمایند بال سوخاری به صورت تند ارائه گردد. که این نوع سرو باعث شده است که طرفداران زیادی برای این محصول پیدا شده باشد. برای کسانی که به تازگی قصد راه اندازی فست فود را دارند و در زمینه راه اندازی فست فود اطلاعات کافی را ندارند باید عنوان کنیم که بال سوخاری بنا به ترکیباتی که دارد بسیاز مستعد فساد و بو گرفتن است. همیشه سعی کنید به میزان نیاز روزانه سفارش مواد اولیه این محصول را بدهید.

تهیه شده توسط تیم iranhfc وارد کننده تجهیزات مرغ سوخاری برند هنی پنی به داخل کشور.

آموزش رایگان می باشد.