Margaux رستوران

انواع رستوران در دوبی وجود دارد. با هر سلیقه و بودجه ای می توانید رستوران مورد علاقه خود را در این شهر بیابید. انواع غذاهای مکزیکی، ایتالیایی، مدیترانه ای و خاورمیانه و ژاپنی در رستوران های دوبی سرو می شود.
صرف غذا و مخصوصا شام بیرون از خانه بین همه فرهنگ ها و ملیت های دوبی بسیار رایج است. بیشتر رستوران های دوبی از ساعت ۶ بعدازظهر باز می شوند و اکثر آنها داخل هتل ها قرار دارند اما رستوران های خوبی هم داخل شهر به صورت مستقل به طبخ غذا می پردازند.
ممکن است در یک رستوران هندی غذاهای چینی و تایلندی نیز سرو شود. برخی از رستوران ها هم در شب های خاصی از هفته غذاهایی متفاوت با منوی معمولی رستوران سرو می کنند. برخی از رستوران ها هم در تمامی هفته یا روزها و شب هایی خاص به صورت بوفه کار می کنند که می توانید با پرداخت مبلغی مشخص و قابل توجه، از همه غذاها و نوشیدنی ها میل کنید. وقتی به سراغ غذا در مکان های مختلف دنیا می رویم، غذاهای دوبی بیش از حد عجیب و غریب است.
برخی از رستوران های دوبی تقریبا همه غذاهای ملی از سرتاسر جهان را به همراه بسیاری از غذاهای خوش طعم و مخصوص ذائقه عربی، در دوبی سرو می کنند. دوبی سیستم بین المللی امتیازدهی رستوران های مخصوص به خود ندارد، اما آشپزها و رستوران های بسیار زیادی دارد که در جا های دیگری تحت اعتبار این نشریه محبوب کار می کردند. هر رستورانی که در اینجا نام می بریم فقط جایی برای غذاخوردن نیست، بلکه دکور خیره کننده و منظره جذاب و شگفت انگیز آن تجربه غذای دلچسبی را به ما می دهدJulian Mercier، سرآشپز رستوران MArGAUX بعد از مدت ها کار کردن در رستوران ۳ ستاره آلن دوکاس، این رستوران را افتتاح کرد. نه تنها غذا بلکه دکور این رستوران نیز الهام گرفته از محصولات مدیترانه ای فرانسه است. مهمان ها هم می توانند در اتاق غذاخوری سرپوشیده چوبی یا در زیر تاق های مشرف به فواره حیرت انگیز دوبی، غذا بخورند.